واقعیت هایی در مورد اندازه و سایز آلت تناسلی

واقعیت هایی در مورد اندازه و سایز آلت تناسلی

شنبه 23 مهر 1401 1 نظر

از آنجایی که بیش از 7 میلیارد انسان روی کره زمین وجود دارد، مسلماً چندین واقعیت در مورد مسائل مربوط به اندازه آلت تناسلی وجود دارد. بیشتر این واقعیت ها نتیجه تجربیات مختلف و دیدگاه های اکتسابی فرد در مورد زندگی است. درک برخی از این واقعیت ها به ما بینش بهتری در مورد دلایل رفتار مردانی که با آلت تناسلی کوچک زندگی می کنند، می دهد.

 

 

درک کامل همه این واقعیت ها است که متعاقباً مشاوران و پزشکان را در مورد درمان مناسب در موقعیت خاص راهنمایی می کند. اکنون، اجازه دهید برخی از واقعیت های رایج در مورد سایز آلت تناسلی و چگونگی شکل گیری این واقعیت ها توسط دیدگاه های مختلف را در نظر بگیریم.

 

 

واقعیت 1: میکروپنیس در واقع وجود دارد

بدون شک، افرادی هستند که با آلت تناسلی کوچک زندگی می کنند. به آنها میکرو پنیس می گویند.

 

اگرچه آمارها در مورد سایز آلت تناسلی به دلیل حساسیت آن قابل اعتماد نیستند، اما مطالعات نشان داده اند که کمتر از 3 درصد از جمعیت جهان در این دسته قرار می گیرند.

 

 

این یک چالش جدی است زیرا 3 درصد از مردان جهان در واقع میلیون ها نفر را تشکیل می دهند. این می تواند چالش های اجتماعی جدی ایجاد کند، زیرا شامل احساسات بسیار واقعی درد برای افرادی است که قربانی می شوند.

 

 

برای کاهش این چالش، افرادی که با آلت تناسلی کوچک زندگی می‌کنند باید نسبت به موقعیت‌ خود آگاهی بیشتری داشته باشند و دائماً برای بهبود دانش خود در مورد آناتومی زنان تلاش کنند.

 

 

کسب چنین دانشی به آنها کمک می کند تا مهارت های لازم را که برای لذت بردن از شریک عاطفی خود نیاز دارند، بدست آورند. البته، مهارت‌های ساده ای وجود دارد، مردانی که سایز آلت تناسلی کوچک دارند، می‌توانند در حین مقاربت جنسی برای دستیابی به هیجان برتر و همچنین لذت بردن شریک زندگی خود از آنها استفاده کنند.

 

 

واقعیت 2: توهم در مورد اندازه طبیعی اندام تناسلی

همچنین درست است که برخی ها تنها در ذهنشان آلت تناسلی کوچک دارند اما بین پاها طبیعی هستند. این چالش بیشتر در ضمیر ناخودآگاه مردانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند وجود دارد تا در واقعیت.

 

بسیاری از مردان در این دسته در حال حاضر از رابطه جنسی عالی لذت می برند، اما اغلب احساس می کنند که با آلت تناسلی بزرگتر می توانستند بهتر عمل کنند.

 

 

بچه ها دست از این افکار بردارید، شما نمی توانید یک سوپراستار پورنو باشید. چیزی که برای داشتن روابط جنسی هیجان انگیز نیاز دارید، آلت تناسلی قوی با مهارت هایی است که از طریق آزمون ها و خطاها به دست می آیند.

 

 

ابتدا باید با عقده حقارت خود کنار بیایید و درک کنید که آنچه دارید برای به دست آوردن لذت های جنسی مورد نظر شما و همسرتان کافی است.

 

 

همچنین باید بدانید که با داشتن مهارت‌ها و دانش کافی در مورد فیزیولوژی زنان، می‌توانید از رابطه جنسی بسیار بهتر از برخی مردان با آلت تناسلی بزرگ که فاقد دانش و مهارت‌های اولیه در مورد نحوه مدیریت آلت تناسلی خود برای به حداکثر رساندن لذت جنسی هستند، لذت ببرید.

 

 

واقعیت 3: اشتیاق غیرضروری برای اندام تناسلی بزرگ

وضعیت دیگری که در مردان رایج است، میل غیرضروری به داشتن آلت تناسلی بزرگ است که فکر می کنند شریک جنسی شان به آن نیاز دارد.

 

این اوج خودفریبی است. این یک خیال پردازی محض است که بسیاری از مردان اجازه داده اند تا مدت زیادی در ذهنشان بماند تا جایی که به یک وسواس تبدیل شده است.

 

اگر به درستی مدیریت نشود، چنین ولعی می تواند بر زندگی جنسی شما تأثیر منفی بگذارد. شما نباید به دنبال چیزی باشید که واقعاً به آن نیاز ندارید. این یک اتلاف تلاش، زمان و همچنین می تواند اتلاف کل زندگی شما باشد.

 

 

بله، زمانی که آلت تناسلی شما به دیواره واژن مالیده می شود، در حالی که در طول رابطه جنسی به جلو و عقب فشار می دهید، احساسات بسیار خوبی خواهید داشت. حقیقتاً، هر آلت تناسلی می تواند به شما و شریک زندگی تان احساسات فوق العاده ای بدهد، اگر بدانید که چگونه آن را به طور موثر به کار بگیرید و در عین حال به اندام شریک زندگی خود فشار وارد کنید.

 

در آمیزش جنسی، درست مانند هر چیز ارزشمندی، دانش ابزار کلیدی است که برای دستیابی به هیجان بزرگ به آن نیاز دارید، نه به یک آلت تناسلی بزرگ.

 

 

در واقع، یک آلت تناسلی بزرگ حتی ممکن است به زنان آسیب برساند. این به این دلیل است که زنانی وجود دارند که با اندام های بزرگ احساس راحتی نمی کنند. بیشتر زنان از آسیب دیدن دهانه رحم در طول رابطه جنسی درد می کِشند.

 

 

اگرچه واژن ماهیتی کشسان دارد، اما زنانی هستند که نمی توانند آلت تناسلی بزرگ را تحمل کنند، زیرا دهانه واژن آنها کوچک است. نکته اصلی این است که از آنچه بین پاهای خود دارید قدردانی کنید و روی آن کار کنید که چگونه می توانید هیجانی را که می توانید در حین استفاده از آن به دست آورید به حداکثر برسانید.

 

 

ماهیت پُر کردن واژن توسط آلت تناسلی، دستیابی به تحریک از طریق اصطکاک مداوم با دیواره واژن، کلیتوریس و نقطه جی در حین رانِش است.

 

 

واژن ماهیت ارتجاعی دارد، بنابراین مردی با آلت تناسلی کوچک (حتی آلت تناسلی میکروپنیس) اگر بتواند سبک و پوزیشن مناسب را پیدا کند، همچنان می‌تواند به تحریک هیجان انگیز واژن دست یابد.

 

 

اگرچه، واژن گاهی اوقات می تواند روان کننده بیش از حد تولید کند که می تواند باعث شود عضلات واژن هنگام فشار دادن، آلت تناسلی را شل کنند. می توانید مکث کنید، تمیز کنید و ادامه دهید.

 

 

بازی ذهنیت در رابطه جنسی

بیشتر آنچه قبل، حین و بعد از فعالیت جنسی احساس می کنیم در ذهن ما اتفاق می افتد.

 

 

رابطه جنسی تنها به فعالیت های بدنی محدود نمی شود، جنبه های احساسی نیز وجود دارد. اشتیاق، احساسات، هیجان، خلسه، ارگاسم، احساسات شیرین که همه ما در خلال گریزهای جنسی بیان می کنیم، چندان در جنبه فیزیکی نبوده، بلکه بیشتر در قلمرو احساسات بوده است.

 

 

وضعیت ذهنی ما را فریب می دهد. هر زمان که فکر می کنیم توانایی کافی برای انجام کاری را نداریم، اغلب نتایج مثبتی از چنین تلاشی به دست نمی آوریم. به همین ترتیب، وقتی زمان زیادی را صرف تمرکز بر سایز آلت تناسلی خود می‌کنیم، آسیب‌های عاطفی به خودمان وارد می‌کنیم که ما را از نظر روانی ناامن می‌کند و در نتیجه ظرفیت ما را برای عملکرد مطلوب جنسی محدود می‌کند و در نتیجه ما را در سایر جنبه‌های زندگی ناتوان می‌کند. همچنین سطح اعتماد به نفس شما را در مورد شریک جنسی تان کاهش می دهد.

 

 

بچه ها، آلت تناسلی کوچک خود را در آغوش بگیرید. شما حق داشتن یک زندگی کامل را دارید. بنابراین، اجازه ندهید فوبیای آلت تناسلی کوچک شما را از سرگرمی و هیجان جنسی بازدارد.

 

 

به دلیل ترس از شرم ناشی از سایز آلت تناسلی، زندگی برای شما بسیار کوتاه تر از آن است که بتوانید با ناراحتی سپری کنید.

 

 

حقیقت این است که هیچ آلت تناسلی بی فایده یا ناتوان برای تحریک یک زن به سمت هیجان نیست. اگر به درستی مدیریت شود، به زودی متوجه خواهید شد که با اندام کوچک خود، در واقع می توانید از مزایایی نسبت به آلت تناسلی بزرگ که بیش از حد تبلیغ شده است، بهره مند شوید.

 

 

بنابراین، توصیه من این است که شما باید بلند شوید و به دنبال همسری بروید که بتواند آنچه را که واقعاً لیاقتش را دارید، با آداب و روش هایی که شما را هیجان زده می کند، به شما بدهد.

 

 

ذهن شما بزرگترین دارایی شماست. از آن به نفع خود استفاده کنید گاهی اوقات زندگی ما را با موقعیت هایی روبرو می کند که به نظر می رسد فراتر از توانایی ماست. در واقع، این موقعیت های به ظاهر چالش برانگیز برای نشان دادن بهترین توانایی های ما هستند. وقتی بیش از حد به سایز آلت تناسلی خود فکر می کنید، ذهن و توانایی های شما برای خلاقیت را فلج می کند. بنابراین، به جای تاسف خوردن به حال خود، سایر جنبه های زندگی خود را تقویت کنید.

 

 

من از شما می خواهم که از ذهن خود به طور مثبت استفاده کنید. شما باید بدانید که زنانی وجود دارند که شما را برای هر آنچه که هستید تحسین می کنند و از داشتن شما به عنوان یک همراه زندگی خوشحال خواهند شد. زنان قبل از ملاقات با آلت تناسلی شما ابتدا با شما ملاقات می کنند. جاذبه جنسی نیروی طبیعت است. آلت تناسلی تنها یکی از ابزارهای لذت در رابطه زناشویی است و تنها عامل تعیین کننده بقای آن نیست.

 

 

اگر قبل از اینکه با آلت تناسلی تان روبرو شود می توانست شما را به اندازه ای جذاب بیابد که شما را به عنوان یک معشوق بپذیرد، پس این مسئولیت بر عهده شماست که اجازه دهید ذهنتان روی ارزش هایی تمرکز کند که این ارتباط احساسی را بهبود می بخشد.

 

 

بیشتر ترس ها اغلب ناشی از عدم آگاهی کافی در مورد نحوه استفاده از آلت تناسلی برای تحریک واژن شریک زندگی شماست. ترس فقط در ذهن افراد ساکن است و نه از سایز آلت تناسلی آنها.

 

 

اگر می دانید با آلت تناسلی خود چه کار کنید و این کار را با اعتماد به نفس زیادی انجام داده اید، پس کمترین چیزی که زن می خواهد به خاطر بسپارد اندازه مردانگی شما است که چنین حس شیرینی به او می دهد.

 

 

بحث در مورد آلت تناسلی قطعا بعداً بین شما دو نفر مطرح خواهد شد، نه ضربه ای که انتظارش را دارید، بلکه به عنوان قدردانی از لذت حاصل از یک کار خوب انجام شده توسط شما. بنابراین، توانایی بازی خود را تقویت کنید، ذهن خود را بر روی توانایی ها متمرکز کنید نه ترس از ناتوانی ها یا شرم.

 

 

 

چگونه یک زن را با آلت تناسلی کوچک خود راضی کنیم؟

 

دسترسی سریع به مطالب وبلاگ

 

کانال زناشویی موفق(کلیک کنید)

کانال روبیکا ما(کلیک کنید)

لطفا نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
کد امنیتی
Whatsapp
به کمک نیاز دارید؟
حیدری
مشاوره