کرم افزایش سایز اندام تناسلی • 339,000 تومان


 • کد محصول: بهترین های ارگانیک
 • موجودی: 6

گزینه های در دسترس

راستی، چه شد که به این محصول رسیدم ...

 

داستان من و تولید این محصول:

بیست و یک ساله که بودم با خودم گفتم چون در درس و دانشگاه چیزی نمی شوم بهتر است دیگر ادامه ندهم اما خانواده  فکر می کردند استعداد دارم و اصرار داشتند که ادامه دهم اما خودم می دانستم که چیزی توی مغزم نیست!

 

 

راستش مغز من شیارهای زیادی داشت اما بیشتر شیارها مربوط به ماجراجویی بود و بخش دیگر شیارهای مغزم هم مخصوص انواع خیالبافی ها بود. یک بار که توی اینترنت داشتم مطلبی در مورد "بزرگ کردن اندام تناسلی" می خواندم، احساس می کردم چند شیار دیگر دارد توی مغزم ایجاد می شود - مثل شیپورچی کارتون پسر شجاع چشمانم داشت برق می زد - بزرگ کردن آلت تناسلی!

 

 

برای آنکه ته و توی قضیه را در آورم شروع کردم به گشتن توی سایت ها. سایت های فارسی یک مشت مطالب تکراری داشت که همه از روی یک منبع کپی شده بود. خوشبختانه چون کمی انگلیسی می فهمیدم رفتم سراغ سایت های خارجی.

 

 

توی فروم ها نظراتی مبنی بر افزایش سایز آلت تناسلی وجود داشت در بین آنها روش جلکینگ زیاد به چشم می خورد مثلاً یک شخص فنلاندی با این روش توانسته بود طی 2 سال، سه و نیم سانت به طول آلتش اضافه کند. اما من بی حوصله تر از این حرف ها بودم که بخواهم چنین کاری را انجام دهم تازه مورد ام آنقدرها حاد نبود که بترسم یک وقت بحث ازدواجم در آینده کنسل شود.

 

 

سعی کردم دیگر به آن فکر نکنم و کلاً بیخیالش شوم. اما روزهای بعدش، بدون اینکه در اراده خودم باشد داشتم می گشتم که چه روش های دیگری ممکن است وجود داشته باشد!

 

 

هرچه بیشتر می خواندم بیشتر متوجه می شدم که انجام این کار به این سادگی ها نیست.

 

 

یک بار که مشغول پرسه زدن توی اینترنت بودم چشمم به کتابی خورد با عنوان " راز بزرگ کردن اندام تناسلی" - توی کتاب کلی درباره روش جلکینگ و چند روش دیگر گفته بود اما چیزی که نظرم را جلب کرد مطلبی از طب هندی آیورودا بود - هندی های باستان اندام تناسلی بزرگ برایشان بسیار اهمیت داشته و عجیب تر اینکه در فرهنگ شان اندام بزرگ مردانه مورد پرستش قرار می گرفته! و خلاصه اینکه طب سنتی هند در این زمینه حرف برای گفتن زیاد دارد.

 

 

حس می کردم زندگی تازه به جاهای مهیج و جالبش رسیده و هنوز هم می تواند جالب تر شود. از آن روز به بعد افتادم به جان سایت های دانلود کتاب - هر کتابی که عنوانش "بزرگ کردن آلت تناسلی" بود را دانلود می کردم یا می خریدم. 

 

 

توی کتاب ها می خواندم که اسرار جنسی هند به این نتیجه رسیده بود که با تلفیق دانش مدرن و دانش های قدیمی طب فشاری(فشار دادن برخی نقاط خاص) و تحریک سلولی با عصاره گیاهان خاص، می توان کد ژنتیکی بدن را تغییر داد و بدن را وادار به رشد آلت تناسلی نمود. آنها استدلال می کردند که این رشد می تواند به طور نامحدود رخ دهد و کاملاً بی خطر است.

 

 

روش آنها ترکیبی از روش مکانیکی(ماساژ و کشش) و تحریک سلولی با گیاهان خاص با خاصیت آفرودیزیاک بود. دیدگاه آنها این بود که اگر عضلات بدن در یک دوره زمانی معین به طور مداوم تحت ورزش قرار بگیرد، در نهایت بزرگتر می شود. البته جنس عضله آلت تناسلی مثل عضلات پا یا بازو نیست و از بافت های فیبروعضلانی تشکیل شده که اصطلاحاً عضله صاف نام دارد اما از این قانون مستثنا نیست.

 

 

آیورودا فرمول های گیاهی متنوعی داشت، من آن گیاهانی را انتخاب کردم که توی همه فرمول ها تکرار می شدند. سه هفته طول کشید تا توانستم همه آنها را تهیه کنم. برای استحصال ماده موثره گیاهان لازم بود روشی را انتخاب کنم که کمترین آسیب به مواد فعال و آنزیم های آنها وارد شود و یک ماه زمان صرف شد تا یک روش ابداعی پیدا کنم.

 

 

خلاصه با هر ضرب و زوری که بود ترکیب را درست کردم. دل توی دلم نبود ولی کمی نگران بودم که نکند طوری شود که واقعاً ازدواجم برای همیشه کنسل شود!

 

 

با اینکه هنوز ته دلم کمی می ترسیدم ولی استفاده از آن را شروع کردم. چند هفته ای گذشت اما انگار نه انگار - فقط کمی حجم ایجاد شد - سه ماه دیگر هم انجام دادم اما هیچی نشد!

 

 

حالم حسابی گرفته شده بود به شدت عصبی بودم داشتم با خودم می گفتم « ای آیورودا، ای توی روحت با اون فرمول شگفت انگیزت، آن قدر ناراحت بودم که مردم هند را هم بی نصیب نگذاشتم»

 

 

همه آن خوش خیالی ها به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده بود و بدتر از همه آن ترم در دانشگاه با معدل درخشان یازده و سی و هفت صدم به افتخار مشروطیت نائل شده بودم.

 

 

کم حوصله تر از همیشه بودم دلم حسابی گرفته بود با خودم فکر می کردم که زندگی عجب نامردیه! همیشه از ضد حال زدن به آدم ها کِیف می کند. این همه وقت تلف کرده بودم و آخرش نتیجه هیچی بود.

 

 

چند وقت بعد سال جدید آغاز شده بود توی هوای بهاری آدم دلش می خواست در طبیعت قدم بزند و نفس عمیق بکشد و به بعضی ها که با فرمول های مثلاً شگفت انگیزشان مردم را سرکار می گذارند فحش بدهد.

 

 

سعی کردم مثل قماربازها به خودم الکی قوت قلب بدهم با خودم گفتم همین که این فرمول کمی حجم داده این یعنی موفقیت!

 

 

می دانستم که دارم شعر می گویم ولی دوباره فکر کردم که نباید به این وضع راضی باشم، مرگ یک بار شیون هم یک بار - باید کار نیمه تمامم را تمام کنم دوباره هورمون های ماجراجویی در وجودم ترشح شده بود و تصمیم گرفتم سال جدید را با تحولی اساسی شروع کنم. برای شروع دوباره این بار آمادگی ام بیشتر از بار قبل بود.

 

 

این بار رفتم به سراغ گیاهانی که اصطلاحاً آفرودیزیاک (گیاهانی که میل جنسی را زیاد می کنند) بودند. هی گیاه جدید به فرمولم اضافه می کردم، هی تست می کردم، هی نتیجه نمی داد. سعی می کردم خودم را نبازم. همانطور که پیش می رفتم حس می کردم دارم در این زمینه متخصص می شوم اما گاهی هم با چشمان اشکبار تست های مربوطه را انجام می دادم.

 

 

هیچوقت آن روز را فراموش نمی کنم که داشتم توی دلم به خودم و طب آیورودا و همه چیز لعنت می فرستادم - یک دفعه چیزی دیدم که موهای بدنم سیخ شدند و بدنم یک لحظه مورمور شد - بله رشد کرده بود ! - چون تا آن روز آنچه که از رشد اندام تناسلی تصور می کردم با آنچه که در واقعیت رخ داده بود متفاوت بود.

 

 

من تصورم این بود که اگر آلت تناسلی بخواهد رشد کند خب طبیعتاً همانند یک ساقه گیاه به سمت بالا حرکت کرده و بلندتر می شود - اما نکته اینجا بود که آلت تناسلی هم از پایین(ریشه) و هم از قسمت بالا رشد می کند!

 

 

چیزی که من دیده بودم این بود که بخشی از پوست چین خورده ختنه گاه محو شده بود و تبدیل به تنه آلت شده بود و 2 سانتی متر به سمت بالا جابجا شده بود.

 

 

در آن لحظه باشکوه از خوشحالی نزدیک بود داد بزنم. آن همه وقت منتظر چنین لحظه ای بودم - بغض کردم، از اینکه بی خیال قضیه نشده بودم از خودم راضی بودم - با اینکه خسته بودم اما آن شب تا صبح خوابم نبرد.

 

 

این بود بخشی از ارتکابات جوانی ام.

 

 


 

ویژگی های کرم افزایش سایز اندام تناسلی

از آن روزها هفت سال می گذرد و امسال پنجمین سال فعالیت من در زمینه فروش این محصول است. در طی این سال ها من چندین بار دیگر فرمولش را تغییر داده ام و به قدری قوی شده که اثرگذاری اش در کوتاه ترین زمان ممکن اتفاق می افتد. من نماد کرگدن را برای این محصول انتخاب کردم چون واقعاً همانند یک کرگدن قوی و بی رقیب است.

 

 

بعضی از محصولات مطرح دنیا سه هیچ، برخی دیگر ده هیچ به این محصول می بازند - چرا؟ - چون این محصول همه ترکیبات گیاهی آنها را دارد - اما هیچکدام از آنها به طور جداگانه همه این ترکیبات را یکجا باهم ندارند - بنابراین از لحاظ اثرگذاری چند سر و گردن بالاتر از هر محصول دیگری است.

 

 

مردانی که تا به الان از این کرم استفاده کرده اند سایز ابتدایی اندام تناسلی شان 10 سانت به بالا بوده و من مطمئن نیستم که برای مردانی که اصطلاحا میکروپنیس(آلت زیر 8 سانت) هستند جواب بدهد چون احتمال دارد به خاطر نقص ژنتیکی، آلت تناسلی شان به سختی رشد کند.

 

 

اگر از من بپرسید که آیا انجام این کار آسان است - در جواب می گویم خیر، نیاز به صبر و حوصله دارد.

 

 

طبق تجربه خودم و نیز آنهایی که استفاده کرده اند هرچقدر مدت ماساژ طولانی تر باشد نتیجه بهتری بدست می آید. مثلاً یکی از مشتری ها با 14 مرتبه استفاده طی 1 ماه که هر مرتبه بیش از 30 دقیقه ماساژ داده بود توانست 1 سانت طول آلتش را افزایش دهد. اما به طور کلی، برای 1 سانت افزایش، حداقل 21 مرتبه لازم است که انجام شود. هر کرم برای 25 مرتبه استفاده کفایت می کند.

 

 


 

این کرم حداکثر چقدر افزایش سایز می دهد؟

هر کرم تا حدود 1 سانتی متر می تواند افزایش دهد. نهایت سایزی که می توان بدست آورد حدود 5 الی 6 سانت است که لازم است حداقل 100 بار انجام شود یعنی چیزی بین شش الی هشت ماه. و بهتر است یک روز در میان و یا هفته ای دو بار انجام شود.

 

 


 

برای بدست آوردن یک نتیجه عالی چه کاری باید انجام دهیم؟

 • وجود تستوسترون - برای این مورد یک پودر کاملا گیاهی پیشنهاد می دهم که علاوه بر تولید طبیعی تستوسترون، باعث تاخیر در انزال می شود و شما بدون نگرانی از انزال می توانید عمل ماساژ را انجام دهید

 

 • ماساژ با کرم - با ماساژ دادن مواد فعال موجود در کرم جذب بافت آلت تناسلی شما می شود و رشد سلولی را تحریک می کند

 

 • کشش - من روش شیردوشی یا جلکینگ را پیشنهاد می دهم - بعد از جذب کرم، مثلاً اگر روش شیردوشی را انجام دهیم، آلت تناسلی باید نه شُل و نه سفت و نه نعوظ کامل باشد به این وضعیت «نیمه پایدار» گفته می شود که باعث رشد طولی آلت می شود

 

 

 


بعد از استفاده برای آلت تناسلی چه اتفاقی می افتد؟

 • آلت تناسلی شما دیگر آن آلت سابق نخواهد بود چون عضلاتش به شدت تنومند و قوی شده است

 

 • با سلول سازی و بزرگتر شدن رگ ها و شریان ها، در آلت تناسلی شما یک نعوظ پُرقدرت ایجاد می شود

 

 • چون بافت تونیکای آلت تناسلی شما بازسازی می شود، ضمن ایجاد نعوظ قوی، شما می توانید نعوظ تان را طولانی تر نگه دارید

 

 • بافت آلت تناسلی شما همانند یک پسر 20 ساله جوان می شود به طوری که پس از انزال دوباره می توانید به نعوظ برسید

 

 

 • رشدی که اتفاق می افتد برگشت پذیر نخواهد بود

 

 

اگر می خواهید آلت تان قطورتر شود من پیشنهاد می کنم که در کنار کرم از روغن زالوی اختصاصی ما استفاده کنید.

 

البته در این محصول 15 درصد روغن زالو استفاده شده است.

 

برای این محصول یک فایل آموزشی کامل به همراه ویدیو نیز وجود دارد.

 

 


من هر روز از ساعت 5 عصر تا 9 شب در واتساپ و روبیکا و ایتا (09187207595) در دسترس هستم اگر سئوالی دارید می توانید در آنجا مطرح کنید سعی می کنم در سریع ترین زمان به سئوال شما پاسخ دهم.

 

 

کانال تلگرام(کلیک کنید)

 

 

 

 

 

 

نظر بدهید

کد امنیتی

محصولات مرتبط

Whatsapp
به کمک نیاز دارید؟
حیدری
مشاوره