راز کاهش وزن سریع

راز کاهش وزن سریع

سه شنبه 13 دی 1401 0 نظر

اگر شما هم تقریبا تمام رژیم های غذایی روی کره زمین را امتحان کرده اید اما دوباره وزن تان به حالت اول بازگشته است این آموزش دقیقا برای شما طراحی شده است.

 

 

آیا فکر می کردید که می توانید در هنگام خواب چربی بسوزانید و وزن کم کنید بدون اینکه تلاشی بکنید؟

 

 

آیا می خواهید چند ترفند قدرتمند کاهش وزن را یاد بگیرید که تا آخر عمر جواب می دهد؟

 

 

این آموزش متفاوت است، چون فقط رژیم غذایی نیست!

 

 

 

 

من قصد دارم چندین راز مهم را با شما به اشتراک بگذارم:

  • یک سیستم 9 مرحله ای که در صورت انجام به شما کمک می کند تا چربی خود را حتی در هنگام خواب آب کنید!

 

  • و یک استراتژی تغذیه ای جامع که می توانید برای افزایش متابولیسم خود و سوزاندن چربی بیشتر در طول روز پیاده سازی کنید

 

 

در این آموزش، من با جزئیات کامل به شما یاد خواهم داد که چگونه می توانید شروع به آب کردن چربی های خود کنید، حتی در هنگام خواب!

 

 

چگونه؟

 

 

اولاً، به این دلیل که شما هر بخش از این سیستم 9 مرحله ای را یاد می گیرید که میزان متابولیسم شما را به نقطه ای افزایش می دهد که بدن شما در حال آب کردن چربی ها 24 ساعته در 7 روز هفته خواهد بود!

 

 

در هر یک از مراحل، نه تنها یاد خواهید گرفت که چه چیزی را باید در زندگی خود پیاده سازی کنید - بلکه چگونه می توانید بلافاصله شروع به انجام آن کنید!

 

 

این سیستم 9 مرحله ای کاملاً منحصر به فرد است و شامل مراحلی است که قبلاً هرگز در کنار هم قرار نگرفته بودند و قول می دهم تاکنون درباره ی آن نمی دانستید!

 

 

ثانیاً، شما همچنین موثرترین تغییراتی را که می توانید در رژیم غذایی و تغذیه خود ایجاد کنید، یاد خواهید گرفت تا متابولیسم خود را به حداکثر برسانید و تقویت کنید تا چربی شما شروع به ذوب شدن کند و کیلوگرم ها به طور خودکار بدون نیاز به انجام کار اضافی کاهش یابند!

 

 

متأسفانه، افراد زیادی این سیستم را می خوانند و هیچ کاری در مورد آن انجام نمی دهند - بنابراین من قویاً از شما می خواهم که فوراً اقدام کنید!

 

 

 

آنچه شما باید قبل از شروع بدانید

کل فلسفه کاهش وزن به متابولیسم شما مربوط می شود.

 

 

اگر به دنبال کاهش وزن به روشی سریع و ایمن هستید، ابتدا باید متابولیسم خود را درک کنید. میزان متابولیسم بدن شما مقدار چربی و کربوهیدرات هایی را که برای انرژی در بدن شما سوزانده می شود را تعیین می کند.

 

 

 

 

اگر بتوانید اصطلاحات "متابولیسم" و "نرخ متابولیسم" را درک کنید، در کمترین زمان به سمت چربی سوزی پیش خواهید رفت.

 

 

 

متابولیسم چیست؟

متابولیسم مجموعه ای از واکنش های شیمیایی را در سلول های بدن است. این واکنش های شیمیایی زمانی اتفاق می افتد که غذا از دستگاه گوارش ما عبور می کند و مواد مغذی غذا را به انرژی برای بدن تبدیل می کند.

 

 

همه ما با متابولیسم بدنیا آمده ایم. در طول زندگی ما تا زمانی که بمیریم با ما می ماند. این چیزی است که ما را در حرکت، رشد و تفکر نگه می دارد.

 

 

واکنش های شیمیایی در سلول های ما توسط پروتئین های بدن ما کنترل می شود. هر واکنش شیمیایی مسئول عملکرد متفاوتی از بدن است. به همین دلیل است که هزاران واکنش شیمیایی در بدن ما همزمان اتفاق می افتد.

 

 

انرژی با واحدهایی اندازه گیری می شود که به آنها "کالری" می گویند. وقتی به برچسب تغذیه ای روی غذا نگاه می کنید، متوجه می شوید که آن غذا در هر وعده چقدر کالری دارد. این کالری ها را باید به عنوان واحد انرژی در نظر بگیرید.

 

کالری به عنوان یک واحد انرژی تعریف می شود. این انرژی است که برای سوخت بدن و زنده ماندن به آن نیاز داریم. ما همچنین به این انرژی برای انجام فعالیت های روزانه نیاز داریم.

 

 

 

نرخ متابولیک چیست؟

نرخ متابولیسم سرعتی است که در آن کالری در بدن برای تولید انرژی سوزانده می شود. ما به این نرخ در حالت استراحت (برای سادگی) نگاه خواهیم کرد.

 

 

سرعت متابولیسم اغلب توسط پزشکان و متخصصان به عنوان BMR نامیده می شود که مخفف نرخ متابولیسم پایه است.

 

 

مهم است که BMR خود را بشناسید زیرا به شما کمک می کند تا میزان انرژی را که در طول خواب می سوزانید و چه مقدار کالری باید از غذای دریافتی خود مصرف کنید، را تعیین می کند.

 

 

فردی که BMR پایینی دارد در هنگام خواب کالری کمتری می سوزاند و فردی که BMR بالا دارد کالری بیشتری می سوزاند.

 

 

اگر فردی که BMR پایینی دارد، کالری بیشتری نسبت به سوزاندن خود مصرف کند، آنگاه این کالری های اضافی به چربی تبدیل می شوند.

 

 

افراد با BMR بالا معمولاً مشکلی در کاهش وزن ندارند.

 

 

 

کسانی که BMR پایینی دارند بیشترین مشکل را در کاهش وزن دارند. به همین دلیل است که این افراد باید روی راه هایی برای افزایش متابولیسم خود تمرکز کنند. به این ترتیب آنها می توانند در طول خواب کالری بیشتری نسبت به حالت عادی بسوزانند.

 

 

نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که متابولیسم ما صرف نظر از اینکه ورزش کنیم یا نه، کالری می سوزاند.

 

 

تنها تفاوت این است که افرادی که ورزش می کنند میزان متابولیسم خود را حتی بیشتر افزایش می دهند و در هنگام خواب وزن بیشتری از دست می دهند، اما در ادامه این آموزش به آن خواهیم پرداخت.

 

 

راه حل سیستم 9 مرحله ای

اکنون می دانید که چگونه میزان متابولیسم با افزایش و کاهش وزن مرتبط است.

 

 

این آموزش دارای یک سیستم 9 مرحله ای است که به شما می آموزد که چگونه با موفقیت میزان متابولیسم خود را افزایش دهید تا در نهایت یک بار برای همیشه یاد بگیرید که چگونه وزن کم کنید.

 

 

9 مرحله این آموزش را باید به ترتیب دنبال کنید.

 

 

از همان مرحله اول شروع کنید و بعد از چند روز به آرامی به مرحله بعدی بروید. با پیشرفت، متوجه خواهید شد که مراحل سخت‌تر می‌شوند، اما تسلیم نشوید!

 

 

اگر سیستم 9 مرحله ای را در سبک زندگی روزانه خود پیاده کنید، بی شک شاهد افزایش قابل توجهی در میزان متابولیسم خود خواهید بود.

 

 

این کار بدن شما را به یک دستگاه چربی سوز تبدیل می کند.

 

پس بیایید شروع کنیم.

 

 

بخش 1 : بیشتر بخوریم، سریعتر وزن کم کنیم

بخش 2 : تاثیر خوردن آب در رژیم لاغری

بخش 3 : غذاهای چربی سوز بخوریم

بخش 4 : ورزش برای کاهش وزن

بخش 5 : راز چربی سوزی در هنگام خواب

بخش 6 : رژیم روزه داری متناوب

بخش 7 : رابطه انسولین و چاقی

بخش 8 : با وعده غذایی تقلب همچنان وزن کم کنید

بخش 9 : مکمل های چربی سوز برای کاهش وزن

بخش 10 : متابولیسم به زبان ساده

 

 

 

 

دسترسی سریع به مطالب وبلاگ

مقالات مرتبط: (2)

لطفا نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
کد امنیتی
Whatsapp
به کمک نیاز دارید؟
حیدری
مشاوره